Jičínský Food Festival 2016

Líbí se Vám to? Řekněte o nás svým kamarádům, sdílejte...

S příchodem léta se v prostorech Zámeckého parku v Jičíně uskuteční již druhý ročník Jičínského Food Festivalu. Chybět nebudou ani vaši oblíbení brouci na talíři. Po úspěšném absolvování prvního ročníku opět přinášíme všem milovníkům dobrého jídla i lahodných nápojů nevšední gastronomické zážitky, o které se postarají šéfkuchaři vybraných restaurací z regionu Český ráj a jeho okolí.
V zámeckém parku se budou podávat výtečné delikatesy přímo z rukou mistrů svého oboru a to vše pod širým nebem. Při této příležitosti připraví jednotlivé restaurace vybrané speciality zdůrazňující filozofii svého podniku a to vše za použití prvotřídních surovin. V rámci druhého ročníku se návštěvníci mohou nově těšit na sekci „Street Food“ a dále na pivní slavnosti vybraného pivovaru.
První ročník festivalu navštívilo více než 5 tisíc návštěvníků a v rámci druhého ročníku očekáváme dvojnásobnou návštěvnost. Během festivalu bude opět probíhat celodenní doprovodný program a návštěvníci se mohou těšit na taneční a divadelní vystoupení, hudební koncert, barmanskou show, různé prezentace vystavovatelů, soutěže a program pro děti.
Těšíme se na Vás.
Váš Jičínský Food Festival team.

http://www.brouknataliri.cz/author/

O projektu -