Foodparade 2016 hlásí spuštění prodeje vstupenek

Líbí se Vám to? Řekněte o nás svým kamarádům, sdílejte...

Právě byl spuštěn předprodej vstupenek festivalu jídla a pití Foodparade, kdy se v krásných zahradách Trojského zámečku 3. a 4. září 2016 již po 6. rozprostřou desítky stánků plných kuchařů známých luxusních restaurací i nadšenců z menších kuchyní. Každá restaurace představí své degustační menu a chybět nebudou ani výtečné delikatesy a nápoje.
Vstupenky lze zakoupit na webu Foodparade – http://foodparade.cz/vstupenky/.
Velkou novinkou letošního ročníku v rámci zkvalitnění a inovování služeb je platba bezkontaktní festivalovou kartou s nahranými chefy i možnost zakoupit extra konzumaci – chefy, již
v předprodeji.
Akce je spojena s bohatým doprovodným programem jako je např. cooking show s Janou Vašákovou – šéfredaktorkou časopisu F.O.O.D., Ondřejem Vykusou z restaurace Burger Bar či zajímavou přednáškou ve spolupráci s Muzeem gastronomie na téma stravování v době Karla IV.
Na Foodparade lze vyrazit s dětmi, přáteli i domácím mazlíčkem. Festivalu kraluje uvolněná a přátelská atmosféra a součástí areálu je zdarma dětský koutek se zábavným programem a pikniková louka, na které si návštěvníci mohou odpočinout ve stínu stromů. Z účastníků můžeme protazím odtajnit restauraci Etnosvět, Burger Bar, Husí Játra, Food Story, Steakgrill, U Emy Destinnové a jiné.
Partnery festivalu jsou Chefparade, Fajn Rádio, F.O.O.D, HOTPOINT, MAKRO, Mňam TV, Président, RESTU, Somvprahe.sk a Ententyky.cz (dětský koutek).
Festival Foodparade také podporuje neziskové projekty jako je MammaHELP, Zajíček na koni a Polívková smršť.
Celá akce je doprovázena i soutěží “I love food“ o ceny v minimální výši 50 000,- Kč – letošní téma je chilli.
Další informací lze nalézt na http://foodparade.cz

http://www.brouknataliri.cz/author/

O projektu -